Strona 1 z 1

JS:2305 współpracuje z T.O.G

PostWysłany: 07 Maj 2012, 01:20
przez Sushi
Mam zaszczyt poinformować, że z dniem dzisiejszym JS:2305 nawiązało współprace z polską grupą T.O.G, grającą w ArmA 2 Combined Operations - sumulator działań militarnych.

Zapraszam na stronę www Tactical Operations Group: www.tog.com.pl
Zgodnie z warunkami współpracy będziemy wzajemnie wspierać się wizerunkiem, co za tym idzie na naszych materiałach promocyjnych wzajemnie będziemy umieszczać nasze loga.
Ponad to obydwie grupy mają prawo do nieograniczonego informowania osoby postronne o wzajemnym reprezentowaniu i przyjaźni między jednostkami. Zachęcam do rejestrowania się na forum T.O.G i przywitania z naszymi nowymi kolegami :)

Współpraca NIE JEST fuzją, "braniem pod skrzydła" etc. a opiera się jedynie na wspólnej pasji jaką są militaria, i polega jedynie na wzajemnym wspieraniu i wzajemnym poszanowaniu między operatorami obydwu grup.

Re: JS:2305 współpracuje z T.O.G

PostWysłany: 07 Maj 2012, 10:16
przez Bernard
Czy T.O.G. gra w airsoft? Bo konsekwencją wizyt w klonów anonimowych alkoholików jest to, że nie gram na kompie. Czy oni są jakoś związani z airsoftem?

Re: JS:2305 współpracuje z T.O.G

PostWysłany: 07 Maj 2012, 11:17
przez lisek
Witam
Na czym ma polegać nasza współpraca?
Nie mamy jeszcze cyborgów z możliwością sterowania za pomocą domowej konsoli (chyba?)

Re: JS:2305 współpracuje z T.O.G

PostWysłany: 07 Maj 2012, 12:11
przez Sushi
Nie graja w Asg, nawiązaliśmy współpracę polegającą wyłącznie na wzajemnym wspieraniu wizerunku (opisane w pierwszym poscie). Wzajemna kooperacja - reklama dla nas i dla nich.

Re: JS:2305 współpracuje z T.O.G

PostWysłany: 09 Maj 2012, 11:07
przez Bernard
No dobra, tylko niech przygotują jakieś banerki albo grafiki, żebyśmy mogli je podłączać gdzieś czasem. Coś w stylu "przy wsparciu T.O.G.", albo "partner T.O.G."

Re: JS:2305 współpracuje z T.O.G

PostWysłany: 09 Maj 2012, 20:13
przez Sushi
Kazdy we wlasnym zakresie przygotowuje. Jak oni cos sobie zrobia to wstawia tam nasze logo i vice versa. Jak bedziemy my cos robic graficznego to mam ich logo, a jak nie graficznego to chociaz piszemy tekstem